KIRJAUDU JÄRJESTELMIIN

DevPro toiminnanohjauksen, eTime ajanvarauksen ja Promid työajanseurannan kirjautumisohjeet saat asiakaspalvelusta.

Webhotellin hallintaan pääset cpanel.omadomain.fi

DevNet Oy tarjoaa kotimaisia ja tietoturvallisia pilvipalveluratkaisuja. Pilvipalveluidemme avulla tieto kulkee siellä missä sinäkin. Olipa kyseessä pikkuinen webhotelli tai järeä palvelin, saat sen meiltä oikein mitoitettuna – suoraan Lahesta!

DevNetiltä saat mobiilioptimoidut ja ajanmukaiset, hakukoneoptimoidut verkkosivut ja verkkokaupat. Toiminnanohjausjärjestelmämme avulla yhdistät yrityksen ydintoiminnot yhteen järjestelmään. Meillä on kokemusta satojen sovellusten tekemisestä, ja olemme mielellämme mukana myös sinun projektissa.

DevNetillä on pitkän linjan asiantuntemus laitetoimituksissa sekä järjestelmien valvonnassa. Meiltä saat laajat IT-laiteratkaisut, joiden toimivuudesta pidämme huolen. Tarjoamme IT-tukea, jonka avulla saatte palvelua, huolenpitoa ja varmuutta.

Yhteystiedot

Aleksanterinkatu 27,
15140 Lahti

Y-tunnus 1968583-9

Asiakaspalvelu ja laskutus

Asiakaspalvelu
helpdesk@devnet.fi
puh. 010 422 1313

Puhelinpalvelumme palvelee
arkisin klo 8.30-16.30.

IT-tuki (sopimusasiakkaat)
it-tuki@devnet.fi
puh. 010 422 1312

Laskutustiedot

Laskutus
laskutus@devnet.fi
puh. 010 422 1314

Yritysmyynti 010 422 1310

yhteyshenkilö

Eeva Rydberg

myyntipäällikkö
eeva.rydberg@devnet.fi
044 768 5206

yhteyshenkilö

Petja Aaltoluoto

myyntipäällikkö
petja.aaltoluoto@devnet.fi
044 768 5200

Ota yhteyttä

yhteyshenkilö

Peter Thim

toimitusjohtaja
peter.thim@devnet.fi
040 841 1216

yhteyshenkilö

Hans Govenius

talousjohtaja
hans.govenius@devnet.fi
040 828 0669

yhteyshenkilö

Juha Valonen

talousassistentti
juha.valonen@devnet.fi
044 723 5837

yhteyshenkilö

Teemu Korkiakangas

projektipäällikkö
teemu.korkiakangas@devnet.fi
050 501 8287

yhteyshenkilö

Janipekka Heino

teknologiajohtaja
janipekka.heino@devnet.fi
044 771 8772

Lisäksi tavoitat 20 muuta osaajaa etunimi.sukunimi@devnet.fi osoitteesta.

Jätä meille yhteydenottopyyntö.

Toivon saavani lisätietoa seuraavista:

KonesalipalvelutPromid työajanseurantaIT-tukiDevPro toiminnanohjausKotisivutSähköposti ja webhotelli